Правила

Правила відвідування плавального басейну 

1.     Загальні положення

1.1 Плавальний басейн працює: з 7-00 до 22-00. Відвідувачі зобов’язані залишати плавальний басейн до його закриття.

1.2 Плавальний басейн може припинити свою роботу під час проведення спортивних заходів, ремонтних робіт, санітарних днів та за технічних умов. Про це адміністрація повідомляє завчасно та надає додатковий час відвідування басейну, але в термін не більше 15 днів.

1.3 Документом для відвідування плавального басейну є абонемент або перепустка. При вході абонемент (перепустка) залишається у адміністратора та повертається по закінченні візиту.

1.4 Відвідувачі плавального басейну зобов'язані мати правильно оформлені абонементи з позначкою лікаря, фотокарткою, зазначенням виду абонементу, датою та часом відвідування та позначкою про сплату. Особи, які не мають при собі правильно оформлених абонементів, до занять не допускаються. Категорично заборонено передавати абонемент іншим особам. У випадку виявлення цього порушення, абонемент вилучається, а оплата за абонемент не повертається.

1.5 Відвідувати плавальний басейн небхідно у дні та час, зазначені в абонементі. Ті, хто запізнився - до занять не допускаються. За неприбуття на заняття у вказаний в абонементі термін кошти не повертаються та додатковий час не надається. Тривалість одного відвідування басейну або тренажерного залу – академічна година ( 45 хвилин)

1.6 За перевищення часу, зазначеного в абонементі, відвідувач зобов’язаний внести додаткову плату касиру за встановленими тарифами.  За відсутності грошей абонемент у відвідувача вилучається. Протягом доби відвідувач зобов’язаний зробити проплату інакше абонемент стає недійсним та анулюється. За пропущені заняття плата не повертається.

1.7 Вартість послуг у плавальному басейні може змінюватися, про що відвідувачам надається додаткова інформація.

1.8 Відвідувач сам заявляє, що він пройшов медичне обстеження у лікаря та отримав довідку в медичній установі щодо можливості відвідувати плавальний басейн, а також  заявляє що вміє плавати та знімає відповідальність з адміністрації ЦСК ЗС України та плавального басейну, якщо ця інформація не достовірна.

1.9 Дітям до 14 років відвідувати басейн дозволяється тільки у супроводі батьків.

1.10 Усі гості та супроводжуючі відвідувачів особи зобов’язані очікувати закінчення часу відвідування у відведених для очікування приміщеннях.

1.11 Обслуговуючий персонал басейну може надавати більш докладну інформацію, щодо правил поведінки в плавальному басейні та вимагати їх виконання.

 

2. Відвідувач ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ:

1. Віддати адміністратору абонемент та отримати від нього документ для пред’явлення його контролеру.

2. Перевзутися у призначеному для цього місці та покласти взуття в пакет.

3. Віддати контролеру документ, отриманий у адміністратора в обмін на ключ від шафи. Мати мило, мочалку, шапочку для плавання, плавки (купальник) та пред’явити за вимогою контролера.

4. Мати змінне взуття для відвідування плавального басейну, спортивне взуття та тренувальний костюм для тренажерного залу та залу аеробіки.

5. Протягом 15 хвилин перевдягнутись та прийняти душ перед плаванням у басейні та протягом 15 хвилин по закінченні занять залишити роздягальню.

6. Під час занять постійно мати при собі ключ від шафки, виданий контролером. За втрату речей адміністрація плавального басейну відповідальності не несе.

7. За втрату чи пошкодження ключа та за інші завдані збитки плавальному басейну з відвідувача стягується плата згідно зі встановленими тарифами.

8. Проходити у інструкторів первинний інструктаж для запобігання травм. Адміністрація басейну наполегливо рекомендує проходити первиний інструктаж у тренажерному залі для запобігання травм. Обладнання басейну та тренажерного залу використовувати тільки за призначенням.

9. Не робити дій або вчинків, які можуть нашкодити його здоров’ю, або здоров’ю оточуючих.

 

3. У плавальному басейні ЗАБОРОНЕНО:

3.1 Розпочинати заняття у залах та заходити у воду плавального басейну самостійно без інструкторів.

3.1 Стрибати з бортів басейну, вишок та трамплінів, користуватися ластами та пронирювати басейн.

3.2 Приносити в роздягальню миючі засоби у скляному посуді, а також користуватися перед відвідуванням плавального басейну мазями та косметикою.

3.3 Під час занять користуватися жувальними гумками.

3.4 Відвідувачі не мають права тренувати інших відвідувачів у плавальному басейні.

3.5 Перебувати у плавальному басейні в нетверезому стані та під впливом наркотичних речовин, а також приносити та вживати алкогольні та слабоалкогольні  напої. Палити в приміщеннях плавального басейну.

3.6 Перебувати на території спортивного комплексу з будь-яким видом зброї СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.

3.7 Палити в приміщеннях плавального басейну СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.

 

Відвідувач плавального басейну згодний дотримуватись правил відвідування. Дані правила можуть бути переглянуті, змінені, доповнені за рішенням Адміністрації плавального басейну та набувають чинності негайно після їхнього підписання. У випадку порушень внутрішніх правил Адміністрація плавального басейну залишає за собою право в односторонньому порядку призупинити дію абонемента, а його власнику заборонити відвідувати плавальний басейн.

 

                     Начальник басейну

                        O.В.Фіалкович

 

Партнери

http://www.alfa-delf.lviv.ua/

Соціальні Мережі

Реклама   Розроблено за сприяння Української Академії
   Друкарства, кафедри IMT


Работает на Joomla!. Designed by: joomla themes 1.5 joomla hosting Valid XHTML and CSS.